Výměna kapel

Agentura LD Communications, zastupující The Rolling Stones, se nechala inspirovat pořadem Výměna manželek a rozhodla se na jeden koncert prohodit Stouny s českou kapelou. Los padl na Plastiky.
Zachovají si hudební legendy i v cizím prostředí svou cool image?
Začátek není valný. Keith Richards přichází pozdě na sraz v Radlicích, protože ho chytil revizor na Knížecí. Při jízdě na Sázavafest se Mickovi udělá blbě z míhající se krajiny. Po příchodu do backstage vyšňupe rytmika pytlík se sádrou připravenou na rekonstrukci šatny.
Mezitím Plastici vystupují z limuzíny Lincoln v totálně klaustrofobickém stavu, protože celou cestu z letiště do brazilské Copacabany neviděli ven. Jsou vedeni stočlenným týmem do zázemí s palmou a šesti pytlíky neříznutého koksu. Vratislav Brabenec se však shání po plzni a snaží se z automatu na videohry vyrazit modrý LMka.
Na druhém konci vymezené planety se chystá Sázavský koncert. Mick zjistil, že nezvedne kopák a nosiči nejsou ve smlouvě. Keith se během nezvyklé manipulace s kytarou při ladění píchne o strunu a dostává infekci. Ron Wood zvrací po Labužnické pochoutce od Benziny. Charlie Watts nenahmátne na toaletě světlo, zamotá se do mopu a zlomí si tři žebra. Koncert začíná. Jagger chce víc zpěvu do odposlechu, což zvukař odmítá, takže I can get no satisfaction má mega grády. Sázavští však tvrdě vyžadují Muchomůrky.
Zatímco Plastici ve slunné Brazílii bodují písní Zácpa kvůli evidentní spojitosti s fotbalovým záložníkem Kaká, Stouni dostávají polovinu honoráře, protože lilo a nepřišlo dost lidí. Při vykládání aparátu Mick s Keithem zbastlí bezpečnostní kód od zkušebny a jsou zatčeni za vloupání do radlického areálu. Příjemně znavení Plastici uléhají v hotelovém apartmá. A pokud se z toho nerozstounali, leží tam až do dalšího turné. Na koho asi padne los příště?